Zmenšiť textZväčšiť text

Holiday House No. 35

 20.06.2016

Štýlový rekreačný objekt Holiday House No. 35 Vás privíta v rekreačnej časti obce Štôla priamo pri lese. Majitelia domu ponúkajú komfortné ubytovanie v štyroch izbách z výlučne prírodných materiálov - drevené postele a nábytok.

Kapacita je max. 10 osôb. Objekt sa prenajíma výlučne v celku, je teda vhodný pre dve rodiny, prípadne partiu priateľov.

Veľkorysá obývacia miestnosť s LCD, DVD a satelitom je prepojená so zimnou záhradou, ktorá najmä v zimných mesiacoch ponúka hosťom príjemné posedenie pri otvorenom krbe. Obývačka je prepojená aj s jedálňou so škandidávskou pecou, tiež s plne vybavenou kuchyňou s plynovým sporákom s el. trúbou., kávovarom, hriankovačom a mikrovlnnou rúrou. V dome sa nachádza jedna kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a 3x toaleta.  V dome sa nachádza aj sauna s ďalšou kúpeľňou a toaletou. Saunu môžu hostia pri týždennom pobyte využiť 1x zdarma, inak za poplatok.

Pri dome je možné grilovať v príjemnom posedení, deti môžu využiť detské pieskovisko. Približne 50 m od domu sa nachádza tenisový kurt, ktorý hostia môžu využiť za poplatok.

Adresa: Rudolf a Eva Fábry, 059 37  Štôla 35
Telefón: 052/77 54 731, 0915 126 692
e-mail: holidayhouse35@gmail.com   mishapardubska@hotmail.com
www. holidayhouse.sk